Jeśli czytasz, to wpisz komentarz. Dziękuję!

sobota, 2 października 2010

Filcowanie w Podlesicach - finał!

Dziś po południu, po powrocie z lasu (parę borowików, trochę kurek i wielka przyjemność ze szwendania się z psem po lesie w tak piękną pogodę:) wybrałam się do Podlesic, aby razem z Agnieszką i grupką entuzjastów uczestniczyć w finale akcji artystycznej z okazji Międzynarodowego Dnia Filcu.
Przy fachowym wsparciu, użyciu technik i sprzętu sympatyzujących z akcją wspinaczy, udało się bez problemu zrealizować zamysł Agnieszki: ozdobić koralami i krawatem Górę Zborów!Pogoda dopisała, choć jak zaszło słońce zrobiło się natychmiast bardzo zimno.
Wymarzniętym uczestnikom spotkania gościnę zaproponowała Sołtys Podlesic, Pani Bożena. W miłej, domowej atmosferze, przy herbacie i przepysznym, domowym cieście spędziliśmy czas rozprawiając o tym i owym... 

Jestem tu i teraz ale...ciekawa jestem, jak też udaje się spotkanie naszych Prząśniczek w Kartuzach...?

CANDY w kolorach jesieni

Ponieważ znów zaświeciło słońce i wszystko rozświetliło się pięknymi jesiennymi barwami, postanowiłam sobie i Wam sprawić przyjemność!
Niniejszym ogłaszm moje jesienne CANDY:)
Do wygrania jest 35 moteczków czesanki wełnianej w pięknych, jesiennych kolorach o łącznej wadze 30 dkg. Czesanka może być wykorzystana do filcowania lub przędzenia - mam nadzieję, że powstaną z niej piękne przedmioty!
Candy Izy z Kidowa
Zasady losowania są takie jak wszędzie, wszystkich chętnych bardzo proszę o:
- pozostawienie komentarza pod tym wpisem,
- zamieszczenie zdjęcia na swoim blogu wraz z linkiem do mnie,
- osoby, które nie posiadają bloga, proszę o pozostawienie adresu e-mail

Losowanie zwycięzcy odbędzie się za dwa tygodnie, w sobotę 16 października.
Miłej zabawy!!!

Ja tymczasem biorę Munię i jedziemy do lasu....